Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad internetu galite pasitikrinti savo draudimo privalomuoju sveikatos draudimu galiojimą, užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę, sužinoti apie Jums suteiktas kompensuojamąsias medicinos paslaugas ir vaistus bei dar daugiau?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Derinamos ir pasirašomos sutartys su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis Atnaujinta 2012-03-20

Vilniaus teritorinė ligonių kasa šiuo metu derina ir pasirašo sutartis su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ)  dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims ir šių paslaugų išlaidų apmokėjimo.

Iki kovo 15 dienos Vilniaus teritorinė ligonių kasa pateikė 268 sutarčių dėl paslaugų apmokėjimo 2012 metais projektus  ir nurodė siūlomas ASPĮ sutartines sumas. ASPĮ raštu Vilniaus teritorinei ligonių kasai teikia pasiūlymus ir pastabas dėl sutarčių projektų.  

Sutarčių pasirašymo pagrindas – Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžete numatytos lėšos asmens sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti.

Šiemet asmens sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti planuojama skirti apie 2,98 mlrd. litų – tai 146 mln. litų mažiau nei pernai.  Vilniaus teritorinei ligonių kasai šioms reikmėms šiemet skirta 1 milijardas 260 milijonų 943 tūkstančiai 639 litai. Tai – 3,96 proc. mažesnė suma nei pernai.

Sutartys su sveikatos priežiūros įstaigomis turi būti suderintos ne ilgiau kaip per 1 mėnesį nuo dienos, kai ASPĮ gauna sutarties projektą.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas