Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys jaunuoliai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d., todėl jau turėtų domėtis savo tolesniu draudimu?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Informacija apie 2011 m. galiojančias nemedicininių paslaugų kainas asmens sveikatos priežiūros įstaigose, sudariusiose sutartis su Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl kompiuterinės tomografijos ir branduolinio magnetinio rezonanso paslaugų teikimo

Pastaruoju metu dažnai gauname pacientų skundų dėl nepagrįstai didelių priemokų asmens sveikatos priežiūros įstaigose, sudariusiose sutartis su Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl kompiuterinės tomografijos ir branduolinio magnetinio rezonanso paslaugų teikimo, už nemedicinines paslaugas (šių tyrimų vaizdų įrašymą į CD diskus ir rentgeno juostas).

Atsiliepdami į pacientų skundus, kreipėmės į šias paslaugas teikiančių įstaigų administracijas su prašymu peržiūrėti patvirtintas nemedicininių paslaugų kainas ir duomenis pateikti Vilniaus teritorinei ligonių kasai.

Primename, kad pacientai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu ir turintys siuntimą, tyrimams atlikti gali pasirinkti bet kurią įstaigą, turinčią sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl kompiuterinės tomografijos ir branduolinio magnetinio rezonanso paslaugų teikimo.

Skelbiame apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems siuntimą pacientams, pageidaujantiems gauti tyrimo vaizdų įrašus CD diske arba rentgeno juostoje, asmens sveikatos priežiūros įstaigų pateiktus duomenis apie 2011 m. galiojančias nemedicininių paslaugų kainas.

Išsamesnę informaciją apie papildomus mokėjimus už nemedicinines paslaugas, susijusias su kompiuterinės tomografijos ir branduolinio magnetinio rezonanso paslaugomis, pacientams turi suteikti šias paslaugas teikiančių įstaigų administracija. Vilniaus TLK administracija


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas