Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Per vieną sveikatos pamoką Valkininkuose – daug naudingų žinių, veiklos ir atradimų Atnaujinta 2018-12-17

Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovė ir Varėnos rajono Valkininkų gimnazijos pirmokai sveikatos pamokoje kalbėjosi svarbiomis sveikatos temomis, pasigamino knygeles, laiškais paragino artimuosius rūpintis sveikata. Paaiškėjo, ko vaikai bijo eidami pas gydytojus ir kas juos nuramina.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) vyresniąją specialistę Ingą Didikienę, vedusią sveikatos pamoką Varėnos rajono Valkininkų gimnazijos pirmokams, itin maloniai nustebino mokytojos Dalios Stramkauskienės auklėtinių aktyvumas ir veiklumas.Vilniaus TLK specialistė I. Didikienė vedė sveikatos pamoką Valkininkų gimnazijos pirmokams. D. Stramkauskienės nuotr.

Šįsyk Vilniaus TLK nuolat organizuojamo knygelių sveikatos temomis gaminimo užsiėmimas tapo ypač aktyvia diskusija apie higienos, mitybos ir judėjimo teigiamą įtaką sveikatai. Per pamoką pirmokai pasigamino vieną iš Vilniaus TLK iniciatyva kuriamų ir leidžiamų knygelių „Švara ir tvarka“. Kartu su I. Didikiene dalijosi nuomonėmis ir patirtimi minėtomis temomis, žaismingai aptarė žiemos aktualijas – gripą ir priemones, kaip nuo jo apsisaugoti, taip pat šnekėjo apie skiepus.Vaikai pasigamino Vilniaus TLK iniciatyva sukurtą ir išleistą knygelę „Švara ir tvarka“. D. Stramkauskienės nuotr.

Vilniaus TLK atstovė atkreipė vaikų dėmesį į būtinybę tinkamai prižiūrėti dantis ir pirmokams suprantamai paaiškino apie kai kurių jau išmėgintą, kai kuriems dar nežinomą prevencinę priemonę – dantų dengimą silantu, kuris apsaugo nuo ėduonies. Vaikams nuo 6 iki 14 metų nuolatinių krūminių dantų kramtomieji paviršiai silantu dengiami nemokamai – ši paslauga jiems kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis.

Pirmokai noriai dalijosi įspūdžiais apie savo gydytojus – sakė, kad dažniausiai bijo skiepų, švirkštų, nerimą jiems kartais kelia nežinia, ko laukti atėjus pas gydytoją. Vis dėlto nemažai vaikų pasakojo bendraklasiams savo gerą patirtį, kai gydytojai nuramina, linksmai nuteikia, net nudžiugina viena kita malonia staigmena.

Pamokos metu kartu su Vilniaus TLK atstove pirmokai taip pat parašė laiškus savo artimiesiems, kuriuose kvietė rūpintis savo sveikata ir prireikus nesibaiminant kreiptis į šeimos gydytoją.Pirmokai artimiesiems parašė laišką, skatinantį rūpintis sveikata. D. Stramkauskienės nuotr.

Prieš pat didžiąsias žiemos šventes sveikatos pamoka Varėnos rajono Valkininkų gimnazijoje užbaigė tikslingą Vilniaus TLK šių metų šviečiamąją veiklą, kuria buvo siekiama skleisti vaikams ir jaunimui su sveika gyvensena ir privalomuoju sveikatos draudimu susijusią informaciją Vilniaus TLK atstovaujamuose regionuose. Šią veiklą planuojama tęsti ir kitąmet.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas