Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys jaunuoliai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d., todėl jau turėtų domėtis savo tolesniu draudimu?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus maratone finišavo ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai Atnaujinta 2018-09-11

Vilniaus TLK komanda. Vilniaus TLK nuotr.

Penkioliktame tarptautiniame „Danske Bank“ Vilniaus maratone, kuriame dalyvavo per 15 tūkstančių bėgimo entuziastų, jėgas ir ištvermę ne pirmus metus bandė ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai.

Prie sekmadienį vykusio tradicinio „Danske Bank“ Vilniaus maratono starto linijos šiemet stojo Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Butkutė bei Statistikos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Miliauskas. Abu dalyviai – ne bėgimo naujokai, tad pasirinko įveikti 42 km 195 m maratono trasą.

Ketverius metus maratonus bėganti D. Butkutė Vilniaus maratone rungėsi trečią kartą. Vilniaus TLK specialistė gali džiaugtis rezultatu – iš maždaug 120 maratone dalyvavusių moterų ji buvo 35-oji. Šiai Vilniaus TLK atstovei, distanciją įveikusiai per 3 valandas 55 minutes, sveika ir aktyvi gyvensena įprasta – dažnai bėgimas jai yra būdas atvykti į darbą ir grįžti namo.

„Pradėjus rytą bėgimu galima žvaliau ir sklandžiau dirbti. Be to, dirbant sėdimą protinį darbą, tai yra tikra atgaiva tiek kūnui, tiek smegenims, – sako iššūkius mėgstanti D. Butkutė ir pašmaikštauja: – Šiemet netgi pasigedau Geležinio Vilko ir Maironio gatvių įkalnių bei nuokalnių – anksčiau, būdavo, bėgu viršun sukandus dantis, nes žinau, kad paskui laukia tikras smagumas – nusileisti.“

Nuo 2010-ųjų aktyviai ilgų distancijų bėgimą praktikuojantis T. Miliauskas kasmet nubėga po 2–3 maratonus. Kartu su šiuo Vilniaus maratonu jis yra nubėgęs iš viso penkiolika maratonų. Sėkmingai įveikęs ilgąją distanciją, Vilniaus TLK atstovas yra patenkintas rezultatu – kaip ir planavo, finišą pasiekė vos viršydamas keturias valandas ir taip dešimčia minučių pagerindamas pernykštį savo laiką.

„Jaučiuosi tiesiog puikiai, nes vėl dalyvavau viename smagiausių, įdomiausių ir gražiausių sostinės renginių, kuriame susiburia tūkstančiai žmonių, skatinančių sveiką gyvenseną“, – įspūdžiais dalijasi maratonų entuziastas T. Miliauskas.

Abu „Danske Bank“ Vilniaus maratone dalyvavę Vilniaus TLK atstovai, paklausti, ar kitais metais vėl jame bėgs, nė sekundės nesudvejoję patvirtina, kad planas būtent toks. Šis maratonas jiems yra ir smagus iššūkis, ir galimybė savo pavyzdžiu paskatinti žmones kuo aktyviau ir sveikiau gyventi.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija


Dalia Butkutė po finišo. Justino Rimkevičiaus nuotr.Tomas Miliauskas po finišo. Donato Miliausko nuotr.

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas