Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Skelbiami akcijos „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui!“ rezultatai Atnaujinta 2018-06-15

Nuotrauka iš Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro akcijos katalogo

Skelbiami akcijos „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui!“ rezultatai

Baigėsi jau tradicija tapusi šių metų švietėjiška akcija „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui!“, kurią organizavo akcijos iniciatorius Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su akcijos draugu Vilniaus teritorine ligonių kasa. Skelbiami gražiausių ir originaliausių darbelių autoriai.

„Dalyvaudami Motinos ir Tėvo dienos proga kasmet rengiamoje akcijoje, mokytojai su pradinių klasių moksleiviais galėjo prisidėti prie onkologinių ligų prevencijos – parašyti ir apipavidalinti diktantą, skirtą mamai ir tėčiui. Motinos ir Tėvo dieną bemaž puspenkto šimto akcijoje dalyvavusių vaikų šį ypatingą diktantą, skatinantį pasitikrinti sveikatą, įteikė savo mamai ir tėčiui.

„Džiaugiamės trečius metus iš eilės turėdami galimybę, kaip akcijos draugas, prisidėti prie šios iniciatyvos. Įtraukdama visą šeimą – vaikus ir tėvus, akcija skatina pasirūpinti sveikata, naudojantis Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis finansuojamomis prevencinėmis programomis, kurios gali užkirsti kelią tam tikroms onkologinėms ligoms“, – sako Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.

Pasak G. Rakštienės, prisidėti renkant penkiasdešimt gražiausių ir originaliausių darbelių iš gausios, išradingos ir jautrios šių metų akcijos kolekcijos buvo nelengva, tačiau gera: „Žiūrėdamas į apipavidalintus vaikų laiškus, supranti, kad taip išreikšta mažųjų šeimos narių meilė yra didelė paskata mamoms ir tėčiams pasitikrinti sveikatą. Prisijungdami prie akcijos iniciatorių, nuoširdžiai dėkojame visiems šios prasmingos iniciatyvos dalyviams“.

Konkurso būdu atrinkti gražiausių ir originaliausių darbų autoriai bus apdovanoti specialiais organizatorių įsteigtais prizais, o dviem klasėms bus skirti papildomi prizai-paskatinimai „Už žaismingą nuotaiką“ ir „Už originalumą“. Rezultatai ir kontaktai prizams atsiimti skelbiami Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro interneto svetainėje.

Nuotraukų galeriją rasite ČIA.


Akcijos iniciatorius - Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras


Akcijos draugas - Vilniaus teritorinė ligonių kasa
Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas