Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys jaunuoliai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d., todėl jau turėtų domėtis savo tolesniu draudimu?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Rengiamasi skiepyti nuo sezoninio gripo

Šiemet Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos centralizuotai nupirko 120 tūkst. gripo vakcinos dozių (vienos dozės kaina apie 10 Lt) – beveik dešimtadaliu daugiau nei pernai. Na, o lėšų tam prireikė mažiau, nes atvirojo konkurso būdu perkamos gripo vakcinos kainą šiemet, palyginti su 2008 m., pavyko sumažinti 17,5 proc., o jei lygintume su 2007-aisiais – beveik trimis penktadaliais.

Šiemet gripo vakcinos sulauks 435 gydymo įstaigos (pernai – 414 įstaigų): ji bus pristatyta į poliklinikas ir ligonines, į globos ir slaugos namus. Šia vakcina nemokamai nuo sezoninio gripo bus skiepijami pavojingų gripo komplikacijų rizikos grupei priskiriami asmenys: vyresni nei 65 metų ir bet kokio amžiaus sergantieji lėtinėmis ligomis (širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ir kt.), taip pat – gyvenantieji globos ir slaugos įstaigose bei medicinos darbuotojai.

Šioms rizikos grupėms priskiriami asmenys dėl skiepų rudeniui įpusėjus turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją. Spalis ir lapkritis – tinkamiausias metas skiepytis nuo šios ligos. Kadangi kasmet keičiasi gripo virusas ir kasmet kuriama nauja vakcina nuo gripo, skiepytis neturėtų pamiršti ir tie gyventojai, kurie skiepijosi pernai.

Gripo profilaktika kur kas pigesnė ir efektyvesnė priemonė nei susirgusiųjų gydymas, todėl ir kitiems (ne vien išvardytų rizikos grupių) žmonėms patartina nepagailėti laiko ir šiek tiek pinigų skiepams.

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas