Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Susitikimas su Nacionalinio vėžio instituto vadovybe Atnaujinta 2016-11-18
Nacionalinio vėžio instituto ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovų susitikimas. Vilniaus TLK nuotrauka.

Lapkričio 16 dieną Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje lankėsi Nacionalinio vėžio instituto vadovai. Susitikę su Vilniaus teritorinės ligonių kasos darbuotojais jie aptarė Instituto darbo pokyčius, kurie įvyko po ankstesnio, šių metų vasarą surengto, susitikimo. Susirinkusieji diskutavo apie gydymo įstaigos problemas ir tarėsi kaip jas spręsti.

Viena didžiausių Instituto problemų – itin ilgos pacienčių eiles pas krūtų patologijos specialistus. Susitikime buvo aptartos šių eilių susidarymo priežastys.

Nacionalinio vėžio instituto, kaip specializuotos, tretinio lygio paslaugas teikiančios gydymo įstaigos, veiklos pagrindinis prioritetas turėtų būti piktybinės krūtų patologijos gydymas. Tačiau dabar moterys į įstaigą dažnai kreipiasi dėl pirminio ištyrimo, nors daugeliui pacienčių jis turėtų būti atliekamas kitose gydymo įstaigose, kurios tik dėl sudėtingų ir neaiškių atvejų galėtų moteris pagrįstai siųsti į Institutą. Dėl šios priežasties moterims, kurias reikia skubiai ištirti ir gydyti nuo krūties vėžio, šių paslaugų tenka ilgiau laukti.

Itin dažni atvejai, kai į Institutą pacientes siunčiančios gydymo įstaigos neatlieka reikalingų pirminių tyrimų ir nenurodo reikiamos informacijos. Susitikimo metu buvo susitarta, kad Institutas apie netinkamai įformintą siuntimą, ypač jeigu nebuvo atlikti reikalingi tyrimai, informuos Vilniaus teritorinę ligonių kasą ir pacientę siunčiančią įstaigą. Teritorinė ligonių kasa įsipareigojo sugriežtinti siuntimų turinio ir išdavimo pagrįstumo kontrolę.

Susirinkusieji sutarė, kad eilės į krūtų specialistų konsultacijas yra itin opi problema, kurią spręsti padėtų diagnostikos sustiprinimas pirminėje grandyje ir kitose antrinio lygio paslaugas teikiančiose gydymo įstaigose.

Susitikime taip pat buvo aptartas Nacionalinio vėžio instituto bendradarbiavimas su kitomis gydymo įstaigomis mokymų, kvalifikacijos kėlimo srityse. Diskutuota apie radiologų rengimą, brangiųjų tyrimų geresnį finansavimą ir kitus klausimus.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


NVI ir VilniausTLK atstovų susitikimas


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas