Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Lazdijų ligoninė tikisi gauti apmokėjimą už paslaugas, neturėdama sutarties su Vilniaus teritorine ligonių kasa Atnaujinta 2016-02-25
Vilniaus teritorinė ligonių kasa

Vadovaudamasi teisės aktais, Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) kiekvienais metais su gydymo įstaigomis sudaro sutartis, pagal kurias joms yra apmokama už pacientams suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Tačiau šiemet viena gydymo įstaigų, Lazdijų ligoninė, nori gauti apmokėjimą, nesutikdama pasirašyti sutarties.   

Vasario 9 d. Vilniaus TLK sulaukė Lazdijų ligoninės sąskaitos apmokėti 2016 metų sausio mėnesį pacientams suteiktas gydymo paslaugas. Tačiau iki šiol galiojančios sutarties su šia gydymo įstaiga Vilniaus TLK neturi. Vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, be sutarties su gydymo įstaiga nėra teisinio pagrindo apmokėti asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Lazdijų rajono savivaldybė, naudodamasi priešrinkiminiu laikotarpiu, ir toliau atkakliai daro spaudimą Vilniaus TLK ir kai kuriems politikams, kad, pažeidžiant galiojančius teisės aktus, Lazdijų ligoninei būtų apmokėtos LR Vyriausybės numatytų kriterijų neatitinkančios akušerijos paslaugos. Bendrame apmokėjimo už asmens sveikatos priežiūros paslaugas krepšelyje šios paslaugos sudaro tik apie 4 % visų ligoninėje teikiamų paslaugų. Taigi nesutikdama pasirašyti sutarties, Lazdijų ligoninė rizikuoja netekti 96 % pajamų, kurias galėtų gauti, gavusi apmokėjimą už kitas suteiktas gydymo paslaugas.   

Negavus laiku finansavimo, t. y. apmokėjimo už suteiktas paslaugas, kyla grėsmė stabiliam ligoninės darbui, joje teikiamų paslaugų kokybei ir jų prieinamumui gyventojams, o ligoninės darbuotojams – darbo užmokesčio išmokėjimui laiku.

Vilniaus TLK tikisi, kad savivaldybių bei gydymo įstaigų vadovai jaus didesnę atsakomybę už savo sprendimus ir juos priims, griežtai vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas