Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ tęs kelionę per Vilniaus ir Alytaus apskritis Atnaujinta 2016-01-12
Fotografijų paroda „Aplenk ligą“. Vilniaus TLK nuotrauka.

Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda, kelionę per Lietuvą pradėjusi 2015 metais, ją tęs ir šiemet. Nuo praėjusių metų pavasario parodą, kurioje garsūs Lietuvos sportininkai kviečia žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata, jau galėjo išvysti daugelio Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) veiklos zonos didžiųjų gydymo įstaigų pacientų.

Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda 2015 metais buvo eksponuota devyniose Vilniaus ir Alytaus gydymo įstaigose. Šiuo metu fotografijos eksponuojamos Alytaus miesto savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre. Toliau paroda keliaus po kitas Vilniaus TLK veiklos zonos savivaldybių gydymo įstaigas, sutikusias dalyvauti šioje akcijoje.

Akcijos ambasadoriais tapę žymūs Lietuvos sportininkai kviečia ne tik sveikai gyventi ir rūpintis savo sveikata, bet ir laiku kreiptis į gydytojus, nemokamai išsitirti dėl vėžio ir kitų klastingų ligų, dalyvauti nemokamose ligų prevencinėse programose. Viena iš socialinės akcijos ambasadorių yra visai neseniai geriausia 2015 metų Lietuvos sportininke paskelbta penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Akcijos ambasadoriais taip pat yra tapę pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos socialinės akcijos fotografijų paroda yra eksponuojama ir kitų teritorinių ligonių kasų veiklos zonose.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas