Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Alytuje atidaryta fotografijų paroda „Aplenk ligą“ Atnaujinta 2015-11-12
Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda Alytuje. Linos Ivoninienės nuotrauka.

Po visą Lietuvą keliaujanti socialinės akcijos „Aplenk ligą“ nuotraukų paroda pradėta eksponuoti Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje. Fotografijose įamžinti garsūs Lietuvos sportininkai kviečia žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos socialinės akcijos fotografijų parodą galima išvysti Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės fojė tarp Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus ir Konsultacijų poliklinikos. Stambiausioje Pietų Lietuvos regiono gydymo įstaigoje paroda bus eksponuojama iki lapkričio pabaigos.

„Esame dėkingi už šią naudingą socialinę akciją. Tai puikus pavyzdys alytiškiams, jaunimui ir visiems savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. Sportininkai atlieka kilnų darbą kviesdami žmones pasinaudoti  galimybėmis nemokamai išsitirti dėl krūties, gimdos kaklelio, storosios žarnos, prostatos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų. Manome, kad tai bus puiki paskata pasinaudoti šiomis prevencinėmis programomis alytiškiams,“ – sakė Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės specialistė investicijoms ir projektų rengimui Lina Ivoninienė.

Socialinės akcijos ambasadoriais tapę žymūs Lietuvos sportininkai kviečia ne tik sveikai gyventi ir rūpintis savo sveikata, bet ir laiku kreiptis į gydytojus, nemokamai išsitirti dėl vėžio ir kitų klastingų ligų, dalyvauti nemokamose ligų prevencinėse programose.

Akcijos ambasadoriais yra tapę pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, olimpinė ir pasaulio čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij.

Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ buvo eksponuota daugelyje Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos didžiųjų gydymo įstaigų. Kitą mėnesį paroda toliau keliaus po gydymo įstaigas, sutikusias dalyvauti šioje akcijoje.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas