Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Apie prevencines programas – vilniečiams ir miesto svečiams Atnaujinta 2015-10-29
Informacija apie prevencines programas ant Vilniaus viešojo transporto išorės. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ nuotrauka.

Nuo spalio vidurio Vilniuje pradėjo kursuoti viešojo transporto priemonės, apipavidalintos informacija apie klastingų ligų prevencines programas. Ant viešojo transporto išorės pateikiama informacija siekiama skatinti vilniečius ir miesto svečius labiau rūpintis savo sveikata ir dalyvauti prevencinėse programose, kurios suteikia galimybes nemokamai išsitirti dėl vėžio ir kitų pavojingų ligų.  

Didelis dėmesys skiriamas moterų onkologinių ligų prevencijai. Jos skatinamos dalyvauti nemokamose gimdos kaklelio ir krūties piktybinių navikų prevencinėse programose. Vilniaus gyventojai bei miesto svečiai taip pat raginami nemokamai išsitirti dėl širdies ir kraujagyslių ligų.

„Siekiame ugdyti žmonių sąmoningumą nebūti abejingus savo sveikatai ir ją reguliariai tikrintis. Ligos gydymui svarbūs kiekvieni gyvenimo metai, todėl gyventojus raginame nieko nelaukti ir laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją dėl dalyvavimo prevencinėse programose“, – pabrėžia Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė.

Vilniaus TLK gyventojus ragina pasinaudoti ir kitomis nemokamomis prevencinėmis programomis ir išsitirti dėl storosios žarnos, vyrus – dėl priešinės liaukos vėžio. O tėvelius skatina pasirūpinti sveikais savo atžalų dantimis ir dalyvauti vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programoje. Paslaugos, suteiktos pagal prevencines programas, apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu yra nemokamos, nes už jas sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.  

Jeigu kyla klausimų, į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais 8 700  88888, (8 5)  212 0000, rašykite el. p. vitlk@vlk.lt, info@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas