Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


VLK informacija ligonių kasų e. paslaugų vartotojams: trikdžiai šalinami Atnaujinta 2014-01-20

Valstybinė ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad laikinai  neveikia ligonių kasų e. paslaugų teikimo sistema. Trikdžiai šalinami ir  šių paslaugų vartotojus informuosime apie gedimų pašalinimą. 

Informuojame, kad laikinai neveikia ligonių kasų e. paslaugų teikimo sistema. Sutrikimai nustatyti gavus šių e. paslaugų vartotojų pranešimų apie trikdžius naudojantis šiomis paslaugomis. Trikdžiai praėjusią savaitę atsirado dėl techninių priežasčių, kai, vykdant informacinės sistemos plėtros projektą, buvo įdiegti susijusios sistemos dalies pakeitimai. 

Šiuo metu, prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų sistemos www.epaslaugos.lt, galima pasitikrinti asmeninius draustumo privalomuoju sveikatos draudimu duomenis –  sužinoti, ar esate draustas, pasitikrinti draustumo laikotarpius ir kitus draustumo duomenis.   

Pašalinus trikdžius, visos e. paslaugos bus  teikiamos įprasta tvarka ir bus galima pasitikrinti informaciją apie prisirašymą prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, duomenis apie gydymą (stacionare ir ambulatoriškai) bei reabilitaciją, informaciją apie išduotus  kompensuojamuosius vaistus ir medicinines pagalbos priemones. 

Atkreipiame dėmesį, kad dėl šių gedimų nebuvo pažeisti jokie reikalavimai, susiję su  duomenų apie asmens sveikatą konfidencialumu. Visi duomenys yra apsaugoti ir grėsmė juos prarasti ar atskleisti neįgaliotiems asmenims nebuvo iškilusi.    

 Dėkojame pastabiems e. paslaugų vartotojams, laiku pranešusiems apie pastebėtus trikdžius. 

Jei turite klausimų apie ligonių kasų teikiamas paslaugas, juos galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu (8 5)  232 2222.

 


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas