Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Ministerija siūlo, kad naujos gydymo įstaigos galėtų gauti PSDF lėšas tik turėdamos trejų metų patirtį Atnaujinta 2013-10-30

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė pataisas, numatančias, kad asmens sveikatos priežiūros įstaigos, norinčios pradėti teikti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) apmokamas paslaugas, privalo turėti trejų metų patirtį.

Ministerija parengtą projektą aiškinančiame rašte sako, kad gydymo įstaiga, pageidaujanti sudaryti sutartį su teritorine ligonių kasa, turi turėti bent trejų metų atitinkamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų, dėl kurių prašo sudaryti asmens sveikatos priežiūros išlaidų apmokėjimo sutartį, teikimo patirtį.

"Ankstesniame projekte nustatytas vienerių metų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo patirties reikalavimas sveikatos sistemos specialistų įvertintas kaip nepakankamas sveikatos priežiūros įstaigos teikiamų paslaugų kokybei įvertinti", - teigia SAM.

Pasak ministerijos, trejų metų patirties reikalavimas neturėtų būti taikomas toms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios jau yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos dalimi.

"Teritorinės ligonių kasos su šiomis įstaigomis jau yra sudariusios sutartis, taip pat nuolat stebi ir kontroliuoja, kaip įstaigos laikosi nustatytų reikalavimų, todėl šios įstaigos yra įgijusios tiek paslaugų užsakovų (teritorinės ligonių kasos), tiek pacientų pasitikėjimą", - aiškina ministerija.

 


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas