Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Sostinės valdžiai – raginimas nuvalyti slidžius šaligatvius Atnaujinta 2012-12-10

„Kaip kasmet, ir šiemet žiema į Vilnių atėjo netikėtai“, - liūdnai juokauja sostinės gyventojai. Pastarosiomis dienomis nemažai miestiečių patiria traumas ant slidžių nenuvalytų, nepabarstytų šaligatvių. Tačiau miesto valdžia čiuožyklomis virtusių pėsčiųjų zonų tvarkyti neskuba.

Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas numato, kad savivaldybės kelių, bendrojo naudojimo teritorijų, gatvių, šaligatvių valymą ir priežiūrą organizuoja seniūnija. Kol miesto šeimininkai į šias įstatymo nuostatas numoja ranka, dėl jų aplaidumo nukentėję gyventojai kenčia ne tik fizinį skausmą. Dauguma jų lūžimus bus priversti gydytis ligoninėse, kai kurie – namuose. Rimčiau susižalojusiems pacientams prireiks gal net ne vienos operacijos, vėliau – ir reabilitacinio gydymo. Už jų gydymą sumoka teritorinės ligonių kasos – privalomąjį sveikatos draudimą vykdančios institucijos.

Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto pajamas sudaro ir lėšos, išieškotos už žalą, padarytą apdraustojo sveikatai, kai jo sveikatos priežiūros paslaugų išlaidos buvo apmokėtos iš PSDF biudžeto lėšų. Todėl Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) teikia civilinius ieškinius dėl nusikalstama veika padarytos žalos PSDF biudžetui atlyginimo už nukentėjusių asmenų gydymą.

Vilniaus TLK, siekdama išvengti kraštutinių priemonių – kreipimosi į teismą, ragina sostinės valdžią nedelsiant pasirūpinti savivaldybei priklausančių kelių, gyvenviečių gatvių, šaligatvių ir aikščių tvarkymu, t. y. slidžios dangos valymu ir barstymu.

 

Vilniaus TLK inf.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas