Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys jaunuoliai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d., todėl jau turėtų domėtis savo tolesniu draudimu?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Klausimai ir atsakymai
Apie Europos sveikatos draudimo korteles ir E formas

  Klausimas  

Norėčiau gauti informacijos, ar galėčiau nemokamai gydytis Lietuvoje, jeigu dirbu Latvijoje pagal darbo sutartį, bet gyvenu Lietuvoje. Kokių veiksmų man reikėtų imtis, kur ir kokius dokumentus pristatyti?

Atsakymas

  Klausimas  

Pamečiau Europos sveikatos draudimo kortelę. Kaip galėčiau gauti naują kortelę?

Atsakymas

  Klausimas  

Esu nedirbanti, gyvenu Vilniuje. Mano vyras dirba JAV. Nėštumo metu išvažiavau pas jį ir gruodžio mėnesio pabaigoje, būdama JAV, pagimdžiau. Kadangi pagal Sveikatos draudimo įstatymą buvau drausta privalomuoju sveikatos draudimu, tai gimdymo išlaidos turėtų būti padengtos. Kokius dokumentus ir kam turiu pateikti?

Atsakymas

  Klausimas  

Esu Lietuvos Respublikos pilietė, šiuo metu gyvenu Šveicarijoje. Išvykdama deklaravau išvykimą iš Lietuvos. Šveicarijoje esu drausta oficialiai. Man reikia gydytis, planuoju gultis į ligoninę Vilniuje. Ar Lietuvoje už gydymą ligoninėje man reikės mokėti? Jei ne, tai kokius dokumentus man reikėtų turėti? Gal reikia specialios E formos?

Atsakymas

  Klausimas  

Gyvenu Lietuvoje, bet kas dvi savaites važiuoju dirbti į Norvegiją ir ten moku visus mokesčius. Ar galiu savarankiškai mokėti privalomojo sveikatos draudimo mokestį ir Lietuvoje, nes noriu gauti visas sveikatos priežiūros paslaugas?

Atsakymas

  Klausimas  

Aštuoniolikos metų vidurinės mokyklos moksleivė savaitei važiuoja į Daniją (ekskursija). Ar reikia apsidrausti? Jei taip, tai koks draudimas turi būti ir kur dėl jo kreiptis? Gyvename Vilniuje.

Atsakymas

  Klausimas  

Mano tėvas patyrė traumą atostogaudamas Europos Sąjungos šalyje. Šiuo metu jis dar gydomas ligoninėje. Prieš išvykdamas, pasirūpino kortele vykstantiesiems į ES šalis. Norėčiau paklausti, kas apmokės gydymo išlaidas ligoninėje ir kur reikėtų kreiptis, be to, ar bus apmokama kelionė grįžti namo?

Atsakymas

  Klausimas  

Esu Lietuvos pilietis, tačiau dirbu Vokietijoje, įregistruotoje įmonėje. Ar galioja mano sveikatos draudimas Lietuvoje su E-106? Jei taip, kur turėčiau kreiptis?

Atsakymas

| 1 - 8 | 9 - 11 |

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas