Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus TLK iniciatyva surengta vaikų piešinių paroda apie sveiką gyvenseną Atnaujinta 2012-11-06

„Kai sveikai gyveni, nesergi!“ (Augustė Vėgėlytė, 9 m.)

Taigi – ar gyvenate sveikai? Ar žinote, kas sveika, o kas ne? Juk apie tai tiek daug kalbama... Tetos ir dėdės per televiziją aiškina, ką daryti, kad ilgai ir sveikai gyventume, laikraščiai pilni gydytojų patarimų. Rodos, keista būtų nežinoti, kas sveika, o kas ne.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa nusprendė paklausti vaikų, kas yra sveika gyvensena. Vaikai – Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos mokiniai – piešė piešinius, kuriuose atsispindėjo jų mintys apie tai, kas sveika, o kas ne. Ne tik piešė, bet ir rašė.

„Reikia praleisti daug laiko gamtoje, džiaugtis gamtos grožiu ir jos neniokoti. Ir dar džiaugtis gyvenimu,“ – aiškina Miglė Mackevičiūtė (11 m.)

O Erna Ligytė (9 m.) pasakoja išsamiai: „Kaip gyventi sveikai. Iš pradžių kalbėsiu apie maistą. Taigi sveika valgyti daržoves, vaisius, nes iš jų gali gauti daug vitaminų. Toliau sportas labai sveika taip pat, todėl reikia ir sportuoti. O sveikiausia – vanduo. Nesveika valgyti traškučius, saldainius, mėsainius, bandeles. Nesveika yra tingėti, žaisti kompiuteriu bei mobiliuoju telefonu. Dar nesveika žiūrėti televizorių. Viskas!“

„Sveikas gyvenimas: sportuoti, valgyti daržoves, būti gamtoje, miegoti – man tai labai patinka“, – prisipažįsta Gabrielė Strolytė (8 m.)

2012 m. lapkričio 5 d. Vilniaus miesto savivaldybėje, antrojo aukšto fojė atidaryta paroda „Gyventi sveikai moko vaikai“ veiks iki lapkričio 11 d.

2012 m. lapkričio 14–30 d. paroda „Gyventi sveikai moko vaikai“ bus eksponuojama Vilniaus mokytojų namuose, II aukšte, galerijoje „Koridorius“.

Parodų organizatoriai: Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija, Vilniaus teritorinė ligonių kasa.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas