Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, norėdami būti apdrausti Lietuvos sveikatos draudimu, ES, Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino ir Šveicarijos aukštosiose mokyklose pagal nuolatinės studijų formos studijų programas studijuojantys jaunuoliai teritorinei ligonių kasai kasmet turi pateikti užsienio aukštosios mokyklos išduotos oficialios akademinės pažymos originalą, tačiau deklaruoti išvykimo neturi?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Apie higieną Elektrėnų priešmokyklinukams Atnaujinta 2019-04-04
S. Graželienės nuotr.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovė Elektrėnų mokykloje-darželyje „Žiogelis“ su priešmokyklinio amžiaus „Nykštukų“ grupės vaikais bendravo apie esmines higienos taisykles.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) specialistė Virginija Mickevičienė edukacinį sveikatos užsiėmimą su vaikais pradėjo drauge skaitydama Vilniaus TLK iniciatyva sukurtą ir išleistą pasaką „Švara ir tvarka“. Mažieji jau išmanė esmines higienos taisykles ir turėjo daug minčių šia tema, todėl tiesiog klausytis skaitomos pasakos jiems nepakako. Vaikai aktyviai komentavo pasaką ir diskutavo su V. Mickevičiene, kaip elgtis, kad dėl švaros ir tvarkos stygiaus nesusirgtų, kodėl higiena yra svarbi.

Smagumo užsiėmimui suteikė praktinė užduotis – Vilniaus TLK atstovės vaikams perskaitytą knygelę priešmokyklinukai turėjo patys pasigaminti: susikarpyti, susilankstyti ir susisegti. Sutarta, kad namuose jie išmoks knygelėje iliustruoto „švarių rankų šokio“ ir įgūdžius, kaip tinkamai jas plautis, pademonstruos vienas kitam darželyje.

 

S. Graželienės nuotr.

Vilniaus TLK, siekdama skatinti sveiką gyvenseną ir kuo anksčiau supažindinti gyventojus su šalies sveikatos sistema, reguliariai organizuoja edukacinius užsiėmimus vaikams ir jaunimui įvairiomis temomis. Sveikatos temos paprastai ir patraukliai pristatomos vaikams Vilniaus TLK iniciatyva sukurtose pasakų knygelėse, kurias jie turi pasigaminti.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas