Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortele gali naudotis tik apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai tradiciškai prisijungė prie Kalėdinio bėgimo Atnaujinta 2018-12-19

Trys Vilniaus teritorinės ligonių kasos maratonų aistruoliai vėl dalyvavo savaitgalį Vilniuje vykusiame Kalėdiniame bėgime. Visi kaip vienas giria sveiką gyvenseną ir bendruomeniškumą skatinantį sporto renginį.

Šiemet jau 43-iąjį kartą vykusiame Kalėdiniame bėgime dalyvavo Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Statistikos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Miliauskas, Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Butkutė ir Teisės skyriaus vyriausioji specialistė Rita Sindikaitė.

T. Miliauskas – Vilniaus TLK maratonų bėgimo veteranas: maratonus jis bėga nuo 2010 metų, o Kalėdiniame bėgime dalyvauja net septintą kartą. Šiemet Kalėdinis bėgimas šiam Vilniaus TLK atstovui, nubėgusiam 12 km, yra ypatingas: šiame sporto renginyje prie tėčio, propaguojančio svarbią Vilniaus TLK kolektyvui vertybę – sveiką gyvenseną, prisijungė ir T. Miliausko vaikai. Mažieji įveikė Nykštukų bėgimo trasą.T. Miliauskas. Sonatos Miliauskienės nuotr.

D. Butkutė taip pat yra toli gražu ne bėgimo naujokė – ilgas distancijas ji bėga jau ketverius metus. Įpratusi šiuo būdu įveikti ir kelią iš namų į darbą arba atvirkščiai, Vilniaus TLK specialistė bėgdama visada pastebi ir tai, kas vyksta aplink. Šių metų Kalėdinis bėgimas ją nustebino ypatinga Kalėdų Senelių gausa. Pasak D. Butkutės, Kalėdinis bėgimas ne tik stiprina kūną bei ištvermę, bet ir suteikia galimybę pasigrožėti šventėms išpuoštu Vilniumi – juk per darbus ir įvairius reikalus kartais tam pritrūkstama laiko. Ši Vilniaus TLK atstovė taip pat įveikė 12 km trasą.D. Butkutė. Justino Rimkevičiaus nuotr.

Prie Kalėdinio bėgimo Vilniaus TLK specialistė R. Sindikaitė prisijungė pirmą kartą ir itin džiaugiasi jį išbandžiusi. Jos įveikta 6 km trasa suteikė tiek gerų emocijų, kad ši Vilniaus TLK atstovė nutarė kitąmet suburti didesnę kolegų, artimųjų ir draugų Kalėdinio bėgimo komandą. R. Sindikaitės žodžiais, tai, kas sveika ir dar taip smagu, norisi patirti drauge su kitais.R. Sindikaitė. Tomo Lisausko nuotr.

Vilniaus TLK kolektyvas ir toliau planuoja tęsti dalyvavimo maratonuose ir kituose sveikatos gerinimo renginiuose tradicijas. Kitąmet Kalėdų bėgime ketinama suburti dar gausesnę komandą.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas