Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 40–54 m. (imtinai) vyrai ir 50–64 m. (imtinai) moterys kartą per metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos širdies ir kraujagyslių ligų prevencinės patikros?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Apie sveikatą ir ligų prevenciją – socialinės globos centre Atnaujinta 2018-11-22
Indrės Sušinskienės nuotrauka

Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovė Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centre kalbėjosi su vaikais ir darbuotojais svarbiomis sveikatos ir ligų prevencijos temomis.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus atstovė Asta Rimavičienė Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“ su globojamais vaikais diskutavo, kaip pasiruošti šaltajam metų sezonui ir apsisaugoti nuo gripo bei kitų šiam laikotarpiui būdingų ligų. A. Rimavičienė vaikams pristatė Vilniaus TLK užsakymu kuriamas ir leidžiamas knygeles aktualiomis sveikatos temomis. Parodė, kaip vaikai jas gali patys pasigaminti – susikarpyti, susilankstyti ir susisegti, o pasigaminę – perskaityti pasaką.Socialinio globos centro „Židinys“ darbuotojams Vilniaus TLK atstovė pristatė Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kuri reikalinga keliaujant po Europos Sąjungą, Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ir Šveicariją. Mat apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ESDK turėtojams būtinosios medicinos pagalbos išlaidos kelionių šiose šalyse metu yra visiškai arba iš dalies apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų.A. Rimavičienė taip pat papasakojo apie PSDF lėšomis apmokamas prevencines programas, suteikiančias galimybę nemokamai pasitikrinti dėl širdies ir kraujagyslių ligų (40–55 m. vyrams ir 50–65 m. moterims), dėl gimdos kaklelio vėžio (25–60 m. moterims), dėl krūties vėžio (50–70 m. moterims), dėl prostatos vėžio (50–70 m. vyrams, nuo 45 m. – jei šia liga sirgo tėvai ar broliai), dėl storosios žarnos vėžio (50–75 m. vyrams ir moterims). Vilniaus TLK atstovė atkreipė dėmesį, kad tikrintis prevenciškai būtina siekiant laiku pastebėti šias klastingas ligas ir kuo anksčiau pradėti gydytis.Socialinės globos centre „Židinys“ globojamiems vaikams A. Rimavičienė dovanojo Vilniaus TLK leidžiamų knygelių su pasakomis apie sveikatą, darbuotojams skyrė informacinių spaudinių apie ESDK ir prevencines programas.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas