Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 40–54 m. (imtinai) vyrai ir 50–64 m. (imtinai) moterys kartą per metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos širdies ir kraujagyslių ligų prevencinės patikros?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Svarbiomis sveikatos temomis bendrauta su Šalčininkų pradinukais Atnaujinta 2018-10-18

Vilniaus teritorinės ligonių kasos mokyklose rengiami sveikatos užsiėmimai vyksta įvairiose įstaigos veiklos zonos vietovėse. Apie sveiką gyvenseną, dantų priežiūrą ir gripo prevenciją su moksleiviais bendrauta Šalčininkuose.

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos 2 klasę aplankė Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) specialistė Alina Šilobrit. Į susitikimą su pradinukais A. Šilobrit atsinešė Vilniaus TLK užsakymu kuriamų ir leidžiamų pasakų knygelių aktualiomis sveikatos temomis, kuriomis ir buvo šnekėta užsiėmimo metu: „Sveikata ir sportas“, „Dantukų miestelis“, „Gripas“.

Vilniaus TLK atstovė su antrokais aptarė, kaip saugotis gripo, plintančio šaltuoju sezonu, kaip tinkamai prižiūrėti dantis, taip pat kalbėjosi apie būtinybę sportuoti ir judėjimo įtaką sveikatai. Vaikai dalijosi savo žiniomis, uždavė daug klausimų, ypač dėl dantų higienos. Padiskutavę antrokai pasigamino Vilniaus TLK knygelę „Sveikata ir sportas“ ir ją garsiai perskaitė.Jolantos Volosevič nuotr.

Didelei daliai Vilniaus miesto ugdymo įstaigų Vilniaus TLK pasakų knygelės gerai pažįstamos, todėl šiemet užsiėmimus, kurių metu gaminantis knygeles kalbama apie sveikatą, Vilniaus TLK organizuoja ir kitose savo veiklos zonos vietovėse. Pavasarį jie vyko Ukmergėje ir Elektrėnuose.

Knygelių elektronines versijas galima peržiūrėti Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt spustelėjus reklamjuostę „Vilniaus TLK knygelės vaikams“.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas