Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 40–54 m. (imtinai) vyrai ir 50–64 m. (imtinai) moterys kartą per metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos širdies ir kraujagyslių ligų prevencinės patikros?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Defibriliatorius įstaigoje – galimybė padėti kritinę akimirką Atnaujinta 2018-07-13
Vilniaus TLK nuotrauka

Vilniaus teritorinė ligonių kasa įsigijo automatinį širdies defibriliatorių, siekdama užtikrinti, kad kritinių sveikatos sutrikimų atvejais įstaigoje kaip galima greičiau ir kokybiškiau būtų suteikiama pirmoji medicinos pagalba, jei jos prireiktų gyventojams ar darbuotojams.

Defibriliatorius gali padėti atkurti sutrikusią širdies veiklą, kol laukiama greitosios medicinos pagalbos, ir padidinti tikimybę išgyventi, jei yra panaudojamas pirmosiomis nelaimės akimirkomis.

„Mūsų įstaigoje bemaž visada gausu skirtingo amžiaus lankytojų, todėl turime būti pasirengę greitai reaguoti į įvairias situacijas, tarp jų – sveikatos sutrikimus, ypač kai kelios pirmosios minutės gali būti lemtingos. Širdies ir kraujotakos ligos tebėra dažniausia mirties priežastis Lietuvoje, taigi neretai, gelbstint žmogui gyvybę, galimybė laiku panaudoti defibriliatorių tampa labai svarbi“, – sako Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) direktorius Vytautas Mockus.

Pasak V. Mockaus, Vilniaus TLK įsigytas ir naudoti parengtas šveicarų gamybos „Schiller“ defibriliatorius yra gyventojų aptarnavimo salėje, kurioje per metus apsilanko apie 80 tūkst. žmonių, neretai turinčių sveikatos problemų.

Prietaisas lengvai pasiekiamas instruktuotiems darbuotojams, priimantiems ir konsultuojantiems gyventojus. Prireikus galima greitai jį panaudoti suteikiant pirmąją pagalbą tiek lankytojams, tiek darbuotojams, tiek netoli Vilniaus TLK esantiems žmonėms. Apie defibriliatorių informuojama keliose pastato vietose.

Vilniaus TLK personalas reguliariai mokomas suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Naudotis įsigytuoju defibriliatoriumi yra parengti visi gyventojus aptarnaujantys darbuotojai.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.
Vilniaus TLK nuotrauka

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas