Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 40–54 m. (imtinai) vyrai ir 50–64 m. (imtinai) moterys kartą per metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos širdies ir kraujagyslių ligų prevencinės patikros?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Europos dienos šventėje – viktorina apie Europos sveikatos draudimo kortelę Atnaujinta 2018-05-10
Europos sveikatos draudimo kortelė. Vilniaus TLK nuotrauka.

Europos dienos šventėje jau ketvirtą kartą dalyvausianti Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) gyventojus kviečia aplankyti įstaigos stendą ir sužinoti apie apdraustųjų teisę gauti būtiną medicinos pagalbą keliaujant po Europą, taip pat dalyvauti viktorinoje „Europos sveikatos draudimo kortelė – turėk ir keliausi saugiau“. Vilniaus TLK atstovų stendas šventėje veiks gegužės 11–12 d. Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje.

Europos sveikatos draudimo kortelę įsigyja vis daugiau Lietuvos gyventojų – per pastaruosius penkerius metus šių kortelių išdavimas išaugo maždaug 25 procentais. Vis dėlto dar nemažai žmonių nežino, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi teisę nemokamai gauti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas, laikinai viešėdami bet kurioje iš 28 Europos Sąjungos valstybių ir Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje bei Šveicarijoje.

Šią teisę patvirtina Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK), kurią apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu nemokamai gali gauti teritorinėje ligonių kasoje. „Šios kortelės turėtojai, keliaudami po Europą, gali jaustis saugesni – kelionėje sutrikus sveikatai jiems suteikiama būtinoji medicinos pagalba, kurios išlaidos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Taigi, lankomos šalies gydymo įstaigoje pateikus kortelę, jos turėtojams nereikia už suteiktą gydymą mokėti patiems, sunegalavus – prieš laiką grįžti namo“, – sako Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė.

Pasak L. Vitkauskienės, Vilniaus TLK pastebi, kad žinių apie ESDK kartais pristinga ir šią kortelę jau turintys žmonės. Todėl Europos dienos šventėje įstaigos atstovai atsakys lankytojams į klausimus dėl ESDK, paaiškins, kaip kortelę gauti ir kaip ja naudotis sunegalavus minėtose užsienio šalyse. Gyventojai bus kviečiami apie ESDK daugiau sužinoti ne tik iš dalijamų lankstinukų, bet ir dalyvaudami viktorinoje „Europos sveikatos draudimo kortelė – turėk ir keliausi saugiau“.

Vilniaus TLK atstovai lankytojų lauks š. m. gegužės 11 d. (12–17 val.) ir 12 d. (10–16 val.) Vinco Kudirkos aikštėje, prie specialaus informacinio stendo su įstaigos atributika.

Daugiau apie Europos dieną – www.europosdiena.lt.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas