Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 40–54 m. (imtinai) vyrai ir 50–64 m. (imtinai) moterys kartą per metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos širdies ir kraujagyslių ligų prevencinės patikros?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinė ligonių kasa pas Švenčionių pradinukus: sveikata – didžiausias turtas Atnaujinta 2018-04-16
Rasos Štuikienės nuotrauka

Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) Švenčionių pradinės mokyklos trečiokus supažindino su vienais svarbiausių sveikos gyvensenos principų – būtinybe sportuoti, būti švariems ir tvarkingiems.

Įpusėjus balandžiui, vadinamam švaros mėnesiu, kai gyventojai ne tik tvarkosi aplinką, bet ir ypač sukrunta rūpintis savo fizine būkle sportuodami, Vilniaus TLK atstovė Svetlana Januševskienė Švenčionių pradinės mokyklos 3C klasės moksleiviams taip pat priminė, kad sportas ir tinkama mityba padeda būti sveikiems.

Švietėjiškame susitikime pradinukams Vilniaus TLK atstovė pasakojo apie sveikatą ir sportą, priminė švaros ir tvarkos svarbą. S. Januševskienė atkreipė vaikų dėmesį į tai, kad sveikata – mūsų didžiausias turtas, todėl ja būtina rūpintis kasdien, nuo ankstyvo amžiaus išsiugdant paprastus sveikos gyvensenos įgūdžius, iš kurių vienas svarbiausių yra judėjimas.

Moksleiviams S. Januševskienė išdalijo vaizdinę medžiagą – Vilniaus TLK iniciatyva sukurtų pasakų knygeles „Sportas ir sveikata“ bei „Švara ir tvarka“. Padedami Vilniaus TLK atstovės ir mokytojos Rasos Štuikienės vieną iš šių knygelių vaikai pasigamino patys – tai edukaciniam sveikatos užsiėmimui suteikė žaismingumo, o teorinės žinios tapo įsimintinesnės.

Siekdami skleisti žinias apie sveikatą ir skatinti sveiką gyvenseną tarp jauniausių mūsų visuomenės narių – vaikų, Vilniaus TLK atstovai reguliariai lankosi švietimo įstaigose, susitikimus paįvairindami savo leidžiamomis pasakų knygelėmis aktualiomis sveikatos temomis. Knygelių elektronines versijas galima peržiūrėti Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt, spustelėjus reklamjuostę „Knygelės vaikams“.


Rasos Štuikienės nuotrauka


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas