Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad sužinoti, kur ir kaip kreiptis dėl skubios nemokamos emocinės pagalbos, galite VLK interneto svetainėje – ČIA?


Apklausų rezultataiGyventojus konsultuojame
Telefonu:
8 700 88 888 (skambinant iš užsienio +370 5 236 4114)
(8 5) 212 0000

El. p. info@vlk.lt

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriuose

Mus rasite
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Įstaigos darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Senjorams papasakota apie kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones Atnaujinta 2017-10-04
Vilniaus TLK Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė J. K. Kedaitė VšĮ Šeškinės poliklinikos Senjorų sveikatos klubo nariams pasakojo apie vaistų kompensavimą. Vilniaus TLK nuotrauka

Š. m. spalio mėnesį Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) pradėjo susitikimu su VšĮ Šeškinės poliklinikos suburto Senjorų sveikatos klubo nariais. Susirinkusiems pensinio amžiaus poliklinikos pacientams, kurie priklauso šiam antrus metus skaičiuojančiam klubui, papasakota apie kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones.

Vilniaus TLK Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Jolita Klara Kedaitė Šeškinės poliklinikos salėje susirinkusiems senjorams trumpai pristatė Vilniaus TLK funkcijas ir veiklos teritoriją, papasakojo apie tai, ką apie kompensuojamuosius vaistus ir medicinos priemones svarbu žinoti Lietuvos senjorams, tačiau pravartu suprasti ir kiekvienam šalies gyventojui.

J. K. Kedaitė, pristatydama tris kompensuojamųjų vaistų sąrašus, paaiškino, kuo jie skiriasi ir kokia jų paskirtis. Vilniaus TLK specialistė suprantamai pristatė vaistų kainos nustatymo principus, paaiškino vaistų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo tvarką, kuri vyresnio amžiaus gyventojams yra itin aktuali.

Po pranešimo Vilniaus TLK specialistė atsakė į Senjorų sveikatos klubo nariams kilusius klausimus dėl receptinių vaistų įsigijimo, pabrėžė gydytojo priežiūros svarbą vartojant vaistus. J. K. Kedaitė bei Šeškinės poliklinikos Plėtros ir projektų skyriaus vyresnioji specialistė Ilona Prašmuntienė su senjorais taip pat diskutavo apie tai, kas laikytina būtinąja pagalba ir kaip ji teikiama gydymo įstaigose, aptarė atvejus, kada reikia siuntimo pas gydytojus specialistus, kalbėjo kitais renginio dalyviams rūpimais klausimais.

J. K. Kedaitė pakvietė renginio dalyvius prireikus kreiptis į Vilniaus TLK, kurioje kvalifikuoti specialistai nuo pirmadienio iki šeštadienio konsultuoja bendraisiais privalomojo sveikatos draudimo, gydymo apmokėjimo, vaistų kompensavimo, dantų protezavimo, medicininės reabilitacijos ir kitais klausimais.


Susitikimas su Senjorų klubu ŠeškinėjeVilniaus TLK nuotrauka

Į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais: 8 700 88 888, (8 5) 212 0000, rašykite el. p. vitlk@vlk.lt, info@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas