Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms

Ar žinote, kad pirkdami vaistus galite vaistininko prašyti monitoriuje parodyti visus tos pačios veikliosios medžiagos skirtingų gamintojų vaistus ir sąraše išsirinkti tą, kuris yra su mažiausia priemoka?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu
8 700 88 888 ir (8 5) 212 0000 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyrių
Darbo laikas:

I–IV 8.00–12.00 ir 12.45–17.00
V 8.00–12.00 ir 12.45–15.45


Gyventojų priėmimo laikas:
I 7.30–18.00
II 7.30–18.00
III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00


Apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ laimėtojai Atnaujinta 2017-05-16

Gegužės 12 d. teritorinėse ligonių kasose apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima" laimėtojai. Vertingos dovanos – Go Pro kameros – atiteko 5 nuotraukų autoriams, dar keliasdešimt moksleivių apdovanoti kitais prizais.

Nuo vasario 15 dienos iki kovo 31 dienos beveik 200 Lietuvos ugdymo įstaigų moksleivių pateikė nuotraukas konkursui „Sveika šeima". Jose dalyviai įamžino savo šeimos laisvalaikį ir akimirkas, rodančias, kaip šeimoje rūpinamasi sveikata, taip pat atspindinčias šeimos gydytojo vaidmenį, kuriant šeimos sveikatą. Moksleiviai fotografavo viską, kas padeda jiems ir jų šeimoms būti sveikiems ir nesirgti.

„Džiugu, kad moksleiviai buvo tokie aktyvūs ir gavome tiek daug nuotraukų, jose – ir šeimos sveikos gyvensenos pavyzdžiai. Mums buvo svarbu atkreipti jaunuolių ir jų tėvų dėmesį į šeimos gydytojo vaidmenį – svarbiausio visų amžiaus grupių žmonių gydytoją. Į šį mediką kreipiamasi pirmiausiai – ne tik susirgus, bet ir prevenciškai, taip pat ir dėl sveikos gyvensenos," – sako laikinasis Valstybinės ligonių kasos direktorius Aurimas Baliukevičius.

Šio konkurso partneriai – Lietuvos spaudos fotografų klubas (LSFK), tad kiekvienoje iš atrankos komisijų lemiamą žodį tarė šios organizacijos nariai – profesionalūs fotografai.

„Surengti tokį konkursą – puiki idėja. Argi ne nuostabu, kad kartu paskatinome moksleivius – jaunuosius fotografus – kūrybiškai, per fotografiją, pažvelgti į savo ir šeimos sveikatos stiprinimą, pamatyti, koks svarbus yra šeimos gydytojas. Džiaugiamės prisidėję prie šios ligonių kasų iniciatyvos," – teigia LSFK prezidentas Jonas Staselis.

Konkurso nugalėtojus sveikino ir apdovanojo teritorinių ligonių kasų vadovai, LSFK ir gydymo įstaigų, kitų rėmėjų atstovai, konkurso komisijų nariai.

Po apdovanojimų laimėtojai ir jų šeimų nariai smagiai leido laiką kūrybinės fotografijos dirbtuvėse, tad gavo ir naudingų patarimų iš profesionalių fotografų lūpų.

Šis Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinių ligonių kasų jau antrus metus organizuojamas konkursas yra skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Juo siekiama parodyti deramą pagarbą šeimos gydytojui – svarbiausiam medikui, pirmajam pagalbininkui ir patarėjui, pas kurį skubama ne tik susirgus, bet ir prevenciškai pasitikrinti, siekiant išvengti ligos.

Moksleivių nuotraukų konkurso nugalėtojų darbų parodos netrukus pradės kelionę po gydymo įstaigas, visuomenės sveikatos priežiūros centrus, savivaldybes.


Pagrindiniais prizais apdovanotų moksleivių nuotraukos


Gustė Berankytė. „Kruopelyte arčiau“.
Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijos IVa klasė.

Gustė Berankytė


Deimantas Gabalis. „Mano šeima – tai šeima, kuriai svarbu harmonija su savimi, aplinkiniais ir gamta".
Akmenės raj. „Saulėtekio" progimnazijos 5A klasė.

Deimantas Gabalis


Tadas Kasparas. „O žiemą maitinsimės sveikai".
Tytuvėnų gimnazijos IIga klasė.

Tadas Kasparas


Viktorija Zaveckaitė.„Pavasarinis pasivaikščiojimas". Vilkaviškio raj. Paežerių pagrindinės mokyklos 10 klasė.
Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijos IVa klasė.

Viktorija Zaveckaitė


Gabrielė Žilinskaitė.„Aktyvūs ir sveiki". Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos I klasė.
Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijos IVa klasė.

Gabrielė Žilinskaitė


Kitų konkurso nugalėtojų nuotraukos:
Vilniaus TLK
Kauno TLK
Šiaulių TLK
Panevėžio TLK


Valstybinės ligonių kasos prie SAM informacija

Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas