Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje „Sveikatos alėja" Atnaujinta 2016-07-01
Vilniaus TLK SAM organizuotame renginyje „Sveikatos alėja"

Šių metų birželio 30 dieną Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Viniaus TLK) dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje  Sveikatos alėja. Šis renginys – viena iš iniciatyvų, skirtų  Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Renginio metu buvo galima susitikti su sveikatos apsaugos ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelės teikiamas garantijas, sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, pasitikrinti savo mobiliųjų telefonų spinduliuotės lygį ar kūno masės indeksą, susitikti su gydytojais, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Vilniaus TLK atstovai vilniečiams ir miesto svečiams teikė informaciją apie apdraustųjų teises į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis, aiškino apie Europos sveikatos draudimo kortelės teikiamas garantijas, ragino pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu ruošiantis į kelionę po Europą. Sveikatos alėjos lankytojai teiravosi ir apie dantų protezavimo paslaugų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų tvarką, sąnarių endoprotezavimo paslaugas, prevencines programas ir kitas paslaugas. Besidomintiems prevencinėmis programomis buvo išsamiai aiškinama kokio amžiaus gyventojai, dalyvaudami šiose programose, gali nemokamai pasitikrinti sveikatą ir kokia šių programų nauda. Renginio svečiams buvo dalijami Vilniaus TLK informaciniai leidiniai ir žaismingais spalvotais piešinėliais iliustruota informacinė medžiaga vaikams apie sveiką gyvenseną, saugojimąsi gripo, dantukų priežiūrą ir skiepus.   

Vilniaus TLK informacinį stendą aplankė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Juras Požela.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Rolanda Jonuškienė pasidžiaugė, kad renginys sulaukė didelio susidomėjimo, stendą aplankę žmonės teiravosi apie sveikatos draudimą, prevencines programas ir kt. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių rūpinasi ir saugo savo sveikatą.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas