Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 pakilus minimaliai mėnesinei algai, didėja ir privalomojo sveikatos draudimo įmokos?


Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Norite gauti nemokamą medicininę pagalbą užsienyje – įsigykite Europos sveikatos draudimo kortelę Atnaujinta 2016-05-10
Vilniaus TLK informacinis stendas Europos dienos šventėje Vilniuje. Vilniaus TLK nuotrauka.

Šių metų Europos dienos šventėje Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) organizavo dviejų dienų akciją „Būk saugus ir sveikas Europoje“ – vilniečiams ir miesto svečiams teikė informaciją apie apdraustųjų teises į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis.

Vilniaus TLK atstovai dvi dienas bendravo su praeiviais, besibūriuojančiais prie informacinio stendo, aiškino apie Europos sveikatos draudimo kortelės teikiamas garantijas, ragino pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu ruošiantis į kelionę po Europą.

Vilniaus centre šurmuliavusios šventės lankytojai teiravosi ne tik apie kortelės naudą, bet kur ir kaip ją įsigyti, ką daryti, kai baigiasi jos galiojimas, kuo ji skiriasi nuo kelionės draudimo. Neturintieji kortelės, bet norintys ją įsigyti, buvo kviečiami iškart tai padaryti šalia esančioje Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje. Vilniaus TLK informacinį stendą savaitgalį aplankė ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Juras Požela.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos Linos Vitkauskienės teigimu, prieš dvejus metus jau vykusi akcija ir šiemet sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo.

„Šiais metais per akciją mūsų informacinį stendą aplankę žmonės gerokai dažniau nei prieš dvejus metus teiravosi, kaip gali pratęsti turimos Europos sveikatos draudimo kortelės galiojimą. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių rūpinasi savo saugumu keliaudami. Džiaugiamės, kad į Vilniaus TLK atstovus kreipėsi ir norintieji papasakoti, kaip jiems padėjo kortelė, kai užsienyje prireikė skubaus gydymo“, – akcijos įspūdžiais dalijosi L. Vitkauskienė.

Vilniaus TLK primena, kad Europos sveikatos draudimo kortelė yra dokumentas, patvirtinantis apdraustojo teisę gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamas būtinosios medicinos pagalbos paslaugas laikinai būnant Europos Sąjungos šalyse. Europos Sąjungos šalies apdraustasis asmuo turi teisę pasinaudoti mediciniškai būtinomis, valstybės finansuojamomis sveikatos priežiūros paslaugomis, kai laikinai vieši bet kurioje iš 28 Europos Sąjungos valstybių, taip pat Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje. Europos sveikatos draudimo kortelė yra išduodama nemokamai. Vien praėjusiais metais Vilniaus TLK išdavė daugiau nei 66 tūkst. kortelių.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Daugiau informacijos apie Europos sveikatos draudimo kortelę rasite čia
http://vilniaustlk.lt/index.php?id=222


Europos dienos 2016

Europos dienos 2016

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas