Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad pasitikrinti, ar galioja Jūsų privalomasis sveikatos draudimas, galite Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt pasirinkę skilties „Pasitikrinkite“ nuorodą „Ar esate draustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu“?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Pacientų forume pristatyta korupcijos prevencijos programa Atnaujinta 2013-09-16

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis pakvietė Lietuvos pacientų forumo narius aktyviai dalyvauti Korupcijos prevencijos sveikatos apsaugos sistemoje programos ir medikų etikos kodekso projektų svarstyme bei teikti pasiūlymus. Pasak ministro, tik bendromis pastangomis, aktyviai dalyvaujant piliečiams galima pažaboti piktnaudžiavimus sveikatos sistemoje.

Sveikatos apsaugos ministerijoje vykusiame susitikime su Pacientų forumo nariais pristatytas šakinės korupcijos prevencijos programos sveikatos sistemoje projektas. 

„Mes norim švaresnės, skaidresnės sveikatos sistemos", -  kalbėjo ministras, kviesdamas forumo dalyvius aktyviai įsijungti į Korupcijos prevencijos programos bei medikų etikos kodekso svarstymą. V. P. Andriukaitis priminė, kad jau galioja ministerijos patvirtinta tvarka, pagal kurią pacientai gali gauti visą informaciją, kiek už jų gydymą stacionare sumokėjo ligonių kasos, kitais metais tokią pat informaciją bus galima gauti ir apie gydymąsi poliklinikose. Ministerijoje pradėjo veikti pasitikėjimo telefonas, kuriuo piliečiai gali informuoti apie piktnaudžiavimus sveikatos įstaigose.

„Žmonės skambina, pateikia informacijos, kuri keliauja tolesniam tyrimui į STT", - sakė ministras. Jis taip pat pažymėjo, kad žabojant korupciją ligoninėse steigiami padaliniai arba priimami asmenys, kurių funkcija - išklausyti pacientus ir užkirsti kelią galimiems piktnaudžiavimams. 

Korupcijos prevencijos sveikatos apsaugos sistemoje priemones Pacientų forumo dalyviams pristatė SAM Korupcijos prevencijos skyriaus vedėjas Vytautas Šveikauskas. Tarp kitų priemonių korupcijos apraiškoms mažinti numatoma privalomas gydytojų viešųjų ir privačių interesų, pajamų bei turto deklaravimas, prievolė farmacininkams deklaruoti medikų konferencijoms ir kelionėms skirtas lėšas bei aktyvus informavimas apie pacientų teises.

SAM Ryšių su visuomene skyrius


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas