Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 50–69 m. (imtinai) vyrai ir vyrai nuo 45 m., kurių tėvai ar broliai yra sirgę prostatos vėžiu, kartą per dvejus metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos prevencinės patikros dėl prostatos vėžio?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Klausimai - atsakymai
Apie privalomąjį sveikatos draudimą

  Klausimas  

Sausio mėnesį mane išbrauks iš Darbo biržos sąrašų, todėl toliau privalomojo sveikatos draudimo įmokas mokėsiu pati savarankiškai. Nuo kada turiu pradėti mokėti, kad nenutrūktų mano sveikatos draudimo galiojimas?

Atsakymas

  Klausimas  

Esu nėščia, niekur nedirbu ir nesu registruota Darbo biržoje. Norėjau sužinoti ar nėščios moterys yra draudžiamos valstybės lėšomis.

Atsakymas

  Klausimas  

Esu nedirbanti, tačiau registruotis Užimtumo tarnyboje nenoriu. Ar galiu pati mokėti įmokas už sveikatos draudimą?

Atsakymas

  Klausimas  

Sveiki, bandau užpildyti metinę pajamų deklaracija, bet čia yra informacija, kad nemokėjau PSD įmokų, t. y. nebuvau draustas valstybės lėšomis, nors visą laiką dirbu pagal darbo sutartį. Kur turiu kreiptis, kad patikslintų apie mane duomenis?

Atsakymas

  Klausimas  

Valstybinės mokesčių inspekcijos suformuotoje pažymoje už 2014 m. matau, kad yra susidariusi PSD įmokų nepriemoka už 2017 m. Nuo 2017 metų rugsėjo esu išvykęs iš Llietuvos, savo išvykimą deklaravau seniūnijoje pagal gyvenamąją vietą. Todėl prašau, kad Valstybinė ligonių kasa ištaisytų klaidas ir apie tai informuotų Valstybinę mokesčių inspekciją.

Atsakymas

  Klausimas  

Prieš dvi savaites nutrūko mano darbo santykiai, Užimtumo tarnyboje neregistruota, auginu dukrytę (2,5 m). Vyras dirba pagal darbo sutartį. Norėjau sužinoti ar aš esu apdrausta privalomuoju sveikatos draudimu kaip mama auginanti nepilnametį vaiką?

Atsakymas

  Klausimas  

Esu nuolatinių studijų studentas, studijuoju Lietuvoje. Norėjau sužinoti, ar man reikia atvykti ir pateikti ligonių kasai studento pažymėjimą, kad būčiau apdraustas sveikatos draudimu.

Atsakymas

  Klausimas  

Studijuoju Švedijoje, esu pirmo kurso magistro studijų studentė. Kokius dokumentus turiu pateikti ligonių kasai, kad būčiau apdrausta sveikatos draudimu?

Atsakymas

| 1 - 8 | 9 - 14 |

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas