Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad 50–69 m. (imtinai) vyrai ir vyrai nuo 45 m., kurių tėvai ar broliai yra sirgę prostatos vėžiu, kartą per dvejus metus kviečiami kreiptis į šeimos gydytoją dėl nemokamos prevencinės patikros dėl prostatos vėžio?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Klausimai - atsakymai
Apie teisėtas ir neteisėtas priemokas už gydymo paslaugas, vaistus ir medicinos pagalbos priemones

  Klausimas  

Ar bendras kraujo tyrimas ir kreatinino tyrimas yra mokamas ar nemokamas, jei šeimos gydytojas jį skiria daugiau nei vieną kartą per metus?

Atsakymas

  Klausimas  

Dirbu, moku privalomojo sveikatos draudimo mokestį, esu prisiregistravusi poliklinikoje Vilniaus mieste. Šioje poliklinikoje gydytojas odontologas išrašė siuntimą pas periodontologą nemokamai konsultuotis Žalgirio klinikoje. Šioje klinikoje periodontologas konsultacijos metu paskyrė dantų apnašo valymą. Per konsultaciją periodontogas dantų apnašo valymą rekomendavo atlikti ir užregistravo pas toje pačioje Žalgirio klinikoje dirbantį gydytoją rezidentą. Registratūroje paaiškėjo, kad ši paslauga bus mokama. Kodėl aš, drausta privalomuoju sveikatos draudimu, turėsiu / privalėsiu mokėti už dantų apnašo valymą Žalgirio klinikoje, nors buvau klinikoje su siuntimu?

Atsakymas

  Klausimas  

Prašau paaiškinti, kokie tyrimai, paskirti šeimos gydytojo ligai nustatyti, yra mokami.

Atsakymas

  Klausimas  

Sekmadienį susirgus dukrai kreipiausi į Santariškių klinikų vaikų priėmimo skyrių. Ten sužinojau: kadangi ji registruota Centro poliklinikoje, ten ir turėčiau kreiptis, o Santariškėse gali suteikti paslaugas tik susimokėjus. Dukra yra drausta privalomuoju sveikatos draudimu, vadinasi tokias paslaugas ji turėtų gauti nemokamai. Kaip atgauti sumokėtus pinigus?

Atsakymas

  Klausimas  

Mano mamai prieš operaciją gydytojas liepė nusipirkti operacijai reikalingą rinkinį, švirkštų, binto. Ar teisėtai buvo reikalauta nusipirkti operacijai reikalingą rinkinį, binto ir švirkštų?

Atsakymas

  Klausimas  

Mano mama yra neįgali, jai šeimos gydytojas paskyrė namie daryti lašelines infuzijas, ir už tai liepė susimokėti poliklinikos kasoje. Gydytojas sakė, kad tai yra mokama paslauga. Noriu sužinoti, ar tai teisėta. Gal namie daryti lašelines infuzijas priklauso nemokamai?

Atsakymas

  Klausimas  

Antakalnio poliklinikoje gydytojas endokrinologas paskyrė skydliaukės hormoninį tyrimą. Ar ši paslauga yra mokama? Už paslaugą sumokėjau poliklinikos kasoje.

Atsakymas

  Klausimas  

Mano mamai yra 81 metai. Jai nustatyta visiška negalia ir labai dideli specialieji poreikiai. Ji geria vaistus, kurie mažina kraujo krešėjimą. Šeimos gydytoja paskyrė kraujo krešumo tyrimą, už kurį reikėjo sumokėti. Šeimos gydytoja pasakė, kad, nepaisant amžiaus ar neįgalumo, už visus tyrimus reikia mokėti. Ar teisėtai pasielgė gydymo įstaiga, liepdama susimokėti už šį tyrimą.

Atsakymas

| 1 - 8 | 9 - 16 | 17 - 22 |

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas