Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, gavus TLK pažymą apie atėjusią eilę gauti kompensuojamąsias dantų protezavimo paslaugas, reikia pradėti protezuotis dantis ir baigti protezavimą ne vėliau nei per 3 metus?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Apie vaikų sveikatos tikrinimą Atnaujinta 2012-09-13

Iki rugsėjo 15 dienos moksleiviai privalo pasitikrinti sveikatą ir pateikti ugdymo įstaigai Vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a). Vaiko sveikatos pažymėjimas turi būti pateiktas ir priimant vaiką į ikimokyklinio ugdymo įstaigą bei vėliau kiekvienais metais.

Profilaktiškai tikrintis sveikatą turi visi vaikai iki 18 metų. Jeigu mokyklinio amžiaus vaikui šiemet buvo atliktas sveikatos patikrinimas, pažyma pateikta ugdymo įstaigai, o naujų sveikatos sutrikimų neatsirado, pakartotinai profilaktiškai tikrintis nereikia. Išduotas Vaiko sveikatos pažymėjimas galioja metus.

Pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių naujagimiai, kūdikiai ir vaikai skiepijami valstybės lėšomis nuo tuberkuliozės, hepatito B, kokliušo, difterijos, stabligės, poliomielito, tymų, epideminio parotito, raudonukės, Haemophilus influenzae B tipo infekcijos.

6-7 metų vaikus reikia pakartotinai paskiepyti nuo kokliušo, difterijos, stabligės. Šio amžiaus vaikams taip pat reikalinga pakartotina vakcina nuo poliomielito ir tymų, epideminio parotito bei raudonukės. Būsimiesiems pirmokams atliekamas ir tuberkulino mėginys, padedantis nustatyti užsikrėtimą tuberkuliozės mikobakterijomis. Pakartotinai nuo tymų, epideminio parotito ir raudonukės skiepijami ir 12 metų vaikai. 15-16 metų vaikai pakartotinai skiepijami nuo difterijos ir stabligės.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas